Napisz do nas:   biuro@testdna.pl

  665 761 161

Partnerzy


logo_testDNA
Laboratorium testDNA istnieje od 2003 r. Wykonuje testy na ojcostwo, diagnostykę w zakresie chorób o podłożu genetycznym, m.in. badanie na trombofilię wrodzoną. Od kilku lat prowadzi także poradnią genetyczną dla swoich pacjentów. Liczne certyfikaty potwierdzają jakość oferowanych usług.

 

 


cropped-genetyczne_pl_logo2_web
 

Genetyczne.pl to serwis internetowy w całości poświęcony chorobom genetycznym, zarówno rzadszym, jak i tym częściej występującym. Jest bogatym źródłem informacji na temat wielu zespołów wad wrodzonych, ich objawów, metod rozpoznawania i leczenia. Na stronach serwisu zamieszczane są również historie ludzi, którym na co dzień przyszło zmagać się z wadą wrodzoną oraz informacje na temat najnowszych wydarzeń ze świata genetyki. Genetyczne.pl istnieje od 2010 roku, a w roku 2015 doczekało się zupełnie nowego wydania.

 

 

logo_geneticus_duze

 

Tani test na ojcostwo dla 2 osób w polskim i certyfikowanym laboratorium. Możliwość przeprowadzenia badania dyskretnie i anonimowo. Pewny wynik. Darmowa wysyłka kurierem i do paczkomatu zestawu na terenie całego kraju.

 

 

badaniaprenatalne

 

Serwis skierowany szczególnie do przyszłych rodziców. Szeroka baza ciekawych artykułów dotyczących ciąży, badań, które powinna wykonać przyszła mama, sposobu jej odżywiania, diety w ciąży, pielęgnacji niemowlaka.

 

 

 

eurogen_logotyp

 

Centrum Badań Genetycznych Eurogen to gdańskie laboratorium specjalizujące się w wykonywaniu testów na ojcostwo.

 

 

 

logo_testynaojcostwo

 

 

testynaojcostwo.pl to blog, w którym znajdziesz wiele artykułów dotyczących nie tylko testu na ojcostwo, ale także badań w kierunku pokrewieństwa. Znajdziesz tam także wiele ciekawostek i nowinek ze świata genetyki.